Kurumsal

Image
30 - Yıllık Tecrübe

Rıfatoğlu Depo & Nakliye

Firmamız Rıfatoğlu Nakliyat İbrahim Rıfatoğlu tarafından 1993 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası - şehir içi evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe  yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister. Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve GSM telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.

Firmamız RIFATOĞLU DEPOLAMA evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

30 yıldır seri olarak faaliyette bulunan Rıfatoğlu nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir. 

Amacımız; Evden Eve Nakliyat sektörünün önde kuruluşları arasında kısa zamanda sizlerin desteği ile yerimiz aldık, emin adımlarla kalite çıtamızı yükseltmek için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız. Evden eve nakliye denince akla ilk genel yerlerden biri olan Rıfatoğlu Nakliyat sayesinde, evden eve taşınma işlemleri teknolojik gelişmelerle paralel ve uzmanlar eşliğinde gerçekleşiyor. Evden eve nakliyat işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar.

İhtiyaç Odaklı Depo

İhtiyaca göre isteğinize göre Sizin için ayrılan depolar.

Güvenlikli Depolama

7/24 güvenli her gün kontrol Bize güvenebilirsiniz.

7/24 İletişim

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. karşılıklı iletişim ve karşılıklı güven

Rutubetsiz & Parkeli

Rıfatoğlu Depolarına Petiyodik dezenfekte işlemi ile depolarımızı koruyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Rıfatoğlu olarak bizim için en büyük mutluluk müşterilerimizin Gülümsemesi

Kamera Sistemi Takibi

Online Kamera sistemi takibi ile eşyanızın güvenliği her dakika gözetim altındadır.

Depolama

KİMLER İHTİYAÇ DUYAR

 • Kurumsal Depolama Hizmeti

  Ofisteki değerli alanı daha verimli kullanmak adına fazla ofis eşyalarını ve arşivlerini depolamak isteyen işletmeler.

 • Ticaret ve E-Ticaret Yapan Firmalar İçin Depolama Hizmeti

  Lojistik işini tek elden çözmek isteyen, kısa süreli depolama yaparak mal satan ticari işletmeler ve e-ticaret girişimleri.

 • Fazla Eşyası, Az Yeri Olanlar İçin Depolama Hizmeti

  Evde kullanılmayan eşyaları çok yer kaplayıp ekonomik bir depo kiralayarak daha çok yaşam alanı açmak isteyenler.

 • Tadilat Yaptıranlar İçin Depolama Hizmeti

  Tadilat süresince hem yapılan işi hızlandırmak hem eşyalara zarar gelmeden işin bitmesini sağlamak isteyenler.

 • Ev Değiştirip Taşınanlar İçin Depolama Hizmeti

  Daha küçük eve taşınanlar veya kentsel dönüşüm ile evlerinden ayrılıp geri dönünceye kadar eşyalarını güvenle depolamak isteyenler.