Büro Malzemesi Depolama


Büro malzemesi depolama hizmeti alarak iş yerinizde bulunan birçok önemli eşyanın belirli bir süre muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Depolama hizmetleri farklı kategorilerde yapılmaktadır. Ev eşyalarınız için ayrı, özel eşyalarınız için ayrı, büro malzemeleriniz için ayrı depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beri depolama sektöründe yer almaktadır. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büro ve ofis eşyalarının maddi değeri oldukça büyüktür. Elektrikli ve elektronik eşyalar, büro mobilyaları ya da koltukları özenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Büro ve ofis eşyası depolama hizmetlerini almak çoğu zaman bir ihtiyaç olmaktadır. Büronuzda fazla olan eşyalar olabilir. Önemli evrak ya da dosyalarınızı muhafaza edeceğiniz yeriniz de olmayabilir. Bu durumda depolama hizmeti alarak istediğiniz süre kadar büro malzemelerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Büro Malzemesi Depolama Hizmetleri

Büro malzemesi depolama hizmetleri günümüz şartlarında oldukça rağbet görmektedir. Bazı zamanlarda iş yerinizde tadilat olabilmektedir. Bu durumda büro malzemelerinin hasar görmemesi oldukça önemlidir. Tozlanmaması ve darbelere maruz kalmaması için tadilat süresince bütün eşyalarınızı ve malzemelerinizi depolarımızda bekletebilirsiniz. Sizler için hazır olan depolarımız farklı büyüklüktedir. Az ya da çok olan eşyalarınıza göre depo seçiminde bulunabilirsiniz. Süreyi kendiniz belirleyebilirsiniz. Haftalık, aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak büro malzemelerinizin depolanması söz konusudur.

Depolarımız temiz ve rutubetsiz ortamlardan oluşmaktadır. Küçük olan depoları tercih ettiğiniz halde eşya ilavesi yapmanız gerekirse daha büyük olan depoya aktarım yapabilmekteyiz. Farklı paket seçeneklerimiz tüm müşterilerimiz için uygulanmaktadır. Depolarımızda bina sigortası uygulandığı için tüm eşyalarınız böylelikle sigorta kapsamında da olmaktadır. Rıfatoğlu Depolama hizmetleri müşterilerinin eşyalarını güvence altına almaktadır.

Büro Malzemesi Depolama Hizmetleri Nasıl Yapılmaktadır?

Ofis için depolama çözümleri arayan kişiler büro malzemesi depolama hizmetinden faydalanabilir. Öncelikle büronuza gelerek bütün eşyalarınızı ayrı ayrı paketlemekteyiz. Neticede bilgisayar, yazıcı, televizyon, faks gibi elektrikli eşyaların hasar görmemesi gerekir. Kalın ambalaj malzemeleri ile onları kaplayarak zarar görmesini engellemekteyiz. Büro mobilyalarının sökülmesi gerekiyorsa parçalara ayırır ve kaplarız. Böylelikle onların çizilmesini engellemekteyiz. Büronuzda bulunan koltukların yırtılmaması ve deforme olmaması gerekir. Koltuklarınız kendine uygun olan ambalaj malzemeleri ile kaplanmaktadır.


Patron masası, patron koltuğu ve sandalye gibi önemli eşyalar için de aynı özen gösterilir. Büronuzdaki önemli evrak ve dosyalar koli içerisine yerleştirilerek her türlü olumsuzluktan korunmuş olunur. Bütün malzemeler kaplanıp paketlendikten sonra kamyonumuzla depoya götürülür. Kamyona yerleşim de oldukça önemli bir konudur. Yolda ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız depomuzda güzel bir yerleşim yaparak malzemelerinizi koruma altına almaktadır. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde depolarımızı gezebilir istediğiniz büyüklükte olanı tercih edebilirsiniz. 


Büro Malzemesi Depolama Avantajları

Uzun ya da kısa vadede depolama hizmeti almak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Bazı zamanlarda iş yerinizi kapatarak belirli bir süre iş hayatına ara vermek isteyebilirsiniz. Ya da farklı bir iş dalına atılmak isteyebilirsiniz. Bu süre içinde önemli olan eşya ve malzemelerin saklanması gerekir. Büro malzemesi depolama hizmeti işte bu zamanlarda zaruri bir ihtiyaçtır. Küçük bir ofise sahip olup da ofisinizde kargaşaya neden olacak malzemeler mevcutsa verdiğimiz bu hizmetin avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Büro Malzemesi Depolama Fiyatları

Büro malzemesi depolama fiyatları haftalık, aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak sizlere sunulmaktadır. Peşin ödeme yapan kişilerde indirimlerimiz mevcuttur. Uygun fiyata depolama hizmeti almak isteyenler bizi arayarak fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirler. Bütün eşyalarınızın toplanması, paketlenmesi, depoya götürülmesi, yerleştirilmesi personellerimiz tarafından yapılır. Süre bitiminde istenilen adrese eşyalarınız teslim edilir. Rıfatoğlu Depolama hizmetlerini sizlere kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.