Büro Eşyası Depolama

Büro eşyası depolama hizmeti ile ofiste yer bulamadığınız malzemeleri rahatlıkla tutabilecek yer bulabilirsiniz. Eşya depolama işinde öncelikle aranan özellik şüphesiz güvendir. Rıfatoğlu Depolama Hizmetleri ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Büro eşyalarının yoğun olduğu durumlarda büro eşyası depolama firmaları ile iletişime geçmek en uygun çözüm olmaktadır. Sorunlarda, istediğiniz gibi çözümler üretilmektedir. Online çalışma saatleri sistemi ile aradığınız çözümlere kısa süre içinde ulaşmanız mümkündür.

Büro Eşyası Depolama Nedir ve Nasıl Yapılır?

Büro eşyalarınızı depo kiralama olarak da bilinen bu hizmet ile kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Büro eşyası depolama hizmetinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bu adımdan sonraki süreçte size fazla iş düşmeyecektir. Online çözüm üretme sürecinde istekleriniz doğrultusunda en uygun çözüm bulunacaktır. 

Büro eşyası depolama işinde güzel olan yanlardan biri ise depolanmasını istediğiniz eşyalarınız için ofisinize gelerek teslim alınmasıdır. Büro eşyası depolama hizmetinden günlük, aylık olarak faydalanabileceğiniz gibi yıllık olarak da faydalanmanız mümkündür. 

Eşyaların depolanması hususunda oldukça dikkatli davranılmaktadır. Eşyanın zarar görmeyeceği şekilde tüm hava koşulları göz önünde bulundurularak muhafaza edilmektedir. Hava koşullarına uygun yerlerde muhafaza edilmesinin yanı sıra gerekli paketleme yapılmaktadır. Eşyanın hiçbir şekilde zarar görmemesi için en uygun saklama yöntemleri ile işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Ofislerde bulunan evraklar ve dosyalar asla bitmeyecek ürünlerdir. Her ne kadar çoğu dosya bilgisayar üzerinde saklansa da bu malzemelerin bilgisayar dışında da saklanması gerekiyor. Belli bir zaman sonra ofislerden dosyalar ve klasörler için uygun yer kalmayabiliyor. Böyle durumlarda ise büro eşyası depolama hizmeti devreye giriyor. 

Büro Eşyası Depolama Fiyatları

Gerekli evrak ve dosyaların uygun şartlarla saklanması ile eşyalara zarar gelmeden istenildiği takdirde teslim edilmektedir. Büro eşya depolama hizmeti ile ofislerde bulunması gereken ama her an kullanılma gereksinimi olmayan evraklar özenle muhafaza ediliyor.

Eşyalar depolanmadan önce işinde profesyonel bir ekip tarafından gerekli incelemeler yapılmaktadır. Bu incelemenin sonucunda eşyanın hangi şartlar altında muhafaza edilmesi gerektiğine karar verilir. Bunun yanı sıra eşyanın ne kadar yer kaplayacağı bilgisine ulaşılır. 

Büro eşya depolama hizmetinde belirli paketler bulunmaktadır. Bu paketler:

Standart Depo: 1.00 x 2.00 x 1.56 m, 3.12 m³ depolama hacmi, ücretsiz kontrol paneli, size özel kilit, online destek.

Büyük Depo: 2.00 x 2.00 x 1.56 m, 6.24 m³ depolama hacmi, ücretsiz kontrol paneli, size özel kilit, online destek. 

XL Depo: 2.35 x 2.00 x 1.56 m, 7.34 m³ depolama hacmi, ücretsiz kontrol paneli, size özel kilit, online destek. 

Kurumsal Depolama: 100 m2 den 1.000 m²’ye kadar forklift kiralama, 7/24 güvenlik, mükemmel lokasyon, süre sınırlaması yok. 

Yukarıda verilen hizmet paketlerinde size uygun olanı seçebiliyorsunuz. İhtiyacınızı söylediğiniz doğrultuda size uygun depo alanı için yardımcı olunmaktadır. Bu paketlerden hangisini seçeceğinize ve ne kadar süre bu alanların kullanılacağına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Oldukça uygun fiyatlara depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Büro Eşyası Depolama Avantajları

Büro eşyası depolama hizmetinden faydalanmanın çokça avantajları vardır. Büro eşyası depolamanın avantajları:

Büro eşyaları daha korunaklı bir şekilde muhafaza edilir

Ofisinizde yer açılır

Eşyalar, ilgili alanlarda depolanacağı için lazım olduğu zaman kolaylıkla ulaşım sağlanması mümkün olacaktır

Atılması mümkün olmayan ancak eski olan eşyaların saklanması için oldukça uygun bir hizmettir

Ofisler kapanırken ya da taşınırken de büro eşyası depolama hizmetine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır.

Çeşitli birçok sebebe bağlı olarak büro eşyası depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Büro eşya depo kiralama ile istediğiniz kadar süre ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın muhafazası gerçekleştirilebilir.