Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmetleri, eşyalarınızı koyacak herhangi bir yerinizin bulunmadığı durumlarda ortaya çıkan depolama hizmetine denir. Bu amaca hizmet eden Rıfatoğlu depolama firmamız sizlere eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz hizmet, alan olarak yer sıkıntısı çeken şahıslar için kolay depolama alanı sunar. Firmamız ile belirlemiş olduğunuz süreç boyunca eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. 

Özellikle şirketler yeni çalışma alanına taşınma sürecinde depolama hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Elbette ki bu hizmet şirketlerle sınırlı değil. Yeni bir eve taşınmak, düğün hazırlıkları döneminde eşyaları koyacak bir alan olmaması durumunda, ofis kapatma ya da ülke değiştirme ve benzeri sebeplerle depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunuyor. Fazla eşyalarınızı satmak gibi bir düşünceniz yoksa depo alanlarımızı kullanabilirsiniz. Deprem, yangın, sel ve benzeri durumları da göz önüne alarak, depolama hizmetleri verirken sigortalı olarak eşyalarınızı depoluyoruz. Eşyalarınızı ofisinizde, evinizde durur gibi güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Rıfatoğlu depolama hizmetleri firması olarak sizlere istediğiniz hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Şimdi sizler de bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Depolama Hizmetini Nasıl Veriyoruz?


Rıfatoğlu depolama firmamız depolama hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunarken; eşyalarınızı sözleşmeli olarak alıyoruz. Özenli bir şekilde depolarımızda paketliyoruz. Sizlere ayırmış olduğumuz depolama alınanda belirtmiş olduğunuz süreç boyunca muhafaza ediyoruz. Herhangi olumsuz bir durumun depoları etkileyip etkilememesi durumunda depolarımız sigortalıdır. Depolarımızı düzenli olarak temizliyoruz. Eşyalarınızın böcek, fare ya da haşere gibi durumlara maruz kalmaması için depolarımızın ilaçlama işlemlerini düzenli olarak yaptırıyoruz. 

Doğal afetlere karşı sigortalı olan depolarımızda eşyalarınızı gönlünüz rahat bir şekilde saklayabilirsiniz. Eşya depolama alanlarınızı eşyalarınızın yoğunluğuna göre alanlar belirleyerek, burada toplu bir şekilde muhafaza ediyoruz. Depolama süresi bittiğinde ise eşyalarınızı gelip alabilirsiniz. Depolama süresini uzatabilme avantajını da sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızı özenle saklarken; yeterli büyüklükte ve depoya sahibiz. Düzenli ilaçlama ve özenli temizleme hizmetlerimizi haftalık periyotlarla yerine getiriyoruz. Eşyalarınızı rastgele alanlarda değil sizin için belirlenmiş olan alanlarda istifliyoruz. İstiflemeden önce eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Daha sonra istifleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir ezilme, kırılma, çarpma durumlarına neden olmamak için en iyi yöntem paketleme yöntemidir. 

Esya depolama alanlarımız tasarlamış olduğumuz hiyerarşik düzen sayesinde eşyalarınızın herhangi bir şahsın eşyasıyla karışmasını önlüyor. Depolama alanlarımızda teknolojinin getirmiş olduğu nimetlerden yararlanarak 7/24 kamera ile depolama alanlarınızı gözetliyoruz. Kurmuş olduğumuz düzenle eşyalarınızı tamamen eşya depo alanlarında en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.


Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?


Eşya depolama fiyatları depolanacak eşyalarınızın yoğunluğuna ve kapasitesine göre değişmektedir. Şehirlerarası depolama için farklı ücretler de söz konusu olabiliyor. Sezonluk bir iş yeri işletiyorsanız, sezonluk olarak depolarımızı belirteceğiniz süreye kadar kiralayabilirsiniz. Eşya depolama fiyatlarını depolama uzmanı eşyalarınızı gördükten sonra belirliyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızı depolama kararı verdiğinizde nakliyat işlemlerini de sizler adına yapabiliyoruz. Uygun ve ekonomik fiyatlarla depolama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama alanlarımız oldukça güvenlidir. Fiyatlar anlaşmamız neticesinde esnektir. 

Eşya depo alanlarımız oldukça geniş ürünlere göre inşa edilmiştir. Sizlere sunduğumuz eşya depolama hizmetinden hiç kuşkusuz oldukça memnun kalacaksınız. Rıfatoğlu depolama hizmetleri firmamıza web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ne kadar ve kaç eşya depolanacak, eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirmemizi ister misiniz, eşyalarınızın özenle paketlenmesini istiyor musunuz? Gibi soruları sizlere yönelterek, bunların da fiyata dahil olmasıyla birlikte sizlere teklif veriyoruz. Bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Böylece hizmetimizden yararlanmak sizler için daha da kolaylaşacaktır. Elimizden gelen hizmetin en iyisini sunuyoruz.